Erelijst - Vereniging OnderOfficieren Artillerie

Artilia nr 110 is verstuurd. Heeft u kopij voor nummer 111??
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Erelijst

Bestuur

Op deze pagina hebben we onze ereleden en dragers van de speld van verdienste vermeld.


Foto: Oktober 1976 - Oprichtings datum van Vereniging Onderofficieren Artillerie

Achterste rij, staande van links naar rechts :
Joseph Majoie / Theo Bot / Theo de Haan / Ad van der Lisdonck

Voorste rij zittend van links naar rechts :
Ed Stam / Nol Aartsen / Theo van der Aart / Jan de Bruyn / Piet van der Klok



Ereleden & drager speld van verdienste

Theo van der Aart

(medeoprichter en 1ste voorzitter )  

sinds 29 juni 1982

 

Joseph Majoie

(medeoprichter en bestuurslid)

sinds 11 januari 1989

 

Frans van der Knaap
(Overleden 13 december 2016)

(bestuurslid en voorzitter)

sinds 12 januari 1993

 

Rob van der Pol

(bestuurlid en redactielid)

sinds 12 januari 1993

 

Ad Beekmans

(bestuurlid en redactielid)

sinds 11 januari 2001

 

Drager speld van verdienste

 

Nico de Jonge

sinds 10 januari 1991

 

Gerrit Bosch

sinds 18 oktober 1991

 

Martin Ariaans

sinds 23 januari 1992

 

Chris Aerts

sinds 11 januari 1995

 

Cees Verwijmeren

sindsĀ 11 januari 1997

 

Peter Lit

Overleden 28 april 2008

sinds 11 januari 1998

 

Jan v/d Veeren

sinds 13 januari 2005

 

Felix Hoppenbrouwers

sinds 12 januari 2006

 

Hans Melissant

sinds 11 januari 2007

 

Kees Sleegers

sinds 19 juni 2007

 

Peter Jacobs

sinds 10 januari 2008

 

Marinus Dotinga

sinds 15 januari 2009

 

Ron Caerteling

sinds 14 januari 2011

 

Jan de Vries

sinds 14 januari 2016

 

Rob van der Veen

sinds 12 januari 2017

 

Eric Treffers

sinds 12 januari 2017

 

Brigade-generaal b.d. dr B. Bouman

 

Bgen b.d. dr. Ben Bouman

Bandoeng, 27 maart 1923

Zeist, 24 april 2015

 

Bgen. B. Bouman heeft begin 1976 aan de AOOI Th. van der Aart het verzoek gedaan om voor de Onderofficieren van de Artillerie een vereniging op te richten om zo de saamhorigheid binnen het korps te vergroten.


Tot zijn overlijden is Bgen Ben Bouman verbonden gebleven met de VOOA.

Op 24 april 2015 is hij overleden.

 
 
 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu